Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинський священник виступив у ролі Святого Миколая

Напередодні новорічно-різдвяних свят дорослі намагаються подарувати малечі якомога більше позитивних емоцій та подарунків. З цією метою влаштовують різні розважальні та культурні заходи, залучають талановиту молодь, музикантів, артистів.    

У Ніжині вже кілька днів відбуваються подібні заходи. Інформаційний простір рясніє приємними новинами, і всі вони супроводжуються гарними світлинами з дітлахами, котрі посміхаються. Дитяча посмішка – один з найцінніших скарбів у житті!

Батьки дітлахів, які відвідують Ніжинський дошкільний заклад «Оленка», вирішили запросити на роль Святого Миколая настоятеля Георгіївського храму,  ієрея Олександра Гладиша.

Напередодні Дня вшанування пам’яті Миколая Чудотворця ніжинський священник привітав малечу та вихователів зі святом, роздав солодкі подаруночки, приготовлені батьками, а від себе подарував ікону Святого Миколая.

Зі слів о. Олександра, враження від заходу залишися неймовірні. Це перше його вітання ніжинських дітлахів зі святом Миколая, адже раніше він ніс службу в іншому районі.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано О. Гладишем

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-17 18:50:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин