Місто і регіон

Ніжинський район: пустощі 8-річного хлопчика призвели до виникнення пожежі. Фото

Вчора до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в приватному житловому секторі м. Бахмач Ніжинського району горить господарська будівля.

За викликом на місце події оперативно прибуло відділення 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці ліквідували пожежу, врятували поруч розташований житловий будинок і господарчу споруду. Проте, вогнем знищено покрівлю господарської будівлі, пошкоджено стіни.

Причиною пожежі послужили пустощі з вогнем 8-річного племінника господаря будинку. На щастя, дитина під час цього не постраждала.

Шановні батьки! Рятувальники Головного управління ДСНС вкотре звертаються до Вас з проханням дбати про безпеку своїх дітей та не залишати їх без відповідного нагляду.

Тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує в собі вогонь. Виховуйте в них навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, тощо. Обов’язково розкажіть дітям, що в разі виникнення пожежі необхідно терміново повідомити про це дорослих та Службу порятунку за номером “101”!

Головне управління ДСНС України у Чернігівській області

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-03-22 16:15:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин