Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

«Ніжинський огірок» увійшов до списку переможців міжнародного культурно-соціального проєкту

Про це у Facebook повідомила начальник Управління культури і туризму Ніжинської міської ради Тетяна Бассак:

«Благодійний Фонд «Чисті Серцем» та Центр української культури у м.Таллінн, Естонія , започаткували міжнародний культурно-соціальний проєкт «Таємниці України для тебе», метою якого є залучення громад для створення єдиної бази даних нематеріальної спадщини України. Вона включатиме в себе інформацію про різні види народних ремесел (особливості, історія походження, покрокова інструкція виготовлення), рецепти автентичної української кухні (історія походження страв та рецепти їх приготування), історичні, природні та культурні об’єкти з різних регіонів України (легенди, історія створення сіл міст, цікаві розповіді про історичні та культурні пам’ятки). Зібрана інформація буде впорядкована в унікальних книгах, виготовлених в давній “черпаний” спосіб, і подарованих в Національну бібліотеку України ім. Вернадського, Національну бібліотеку Ватикану, Королівську бібліотеку Великої Британії, Олександрівську бібліотеку, бібліотеку Конгресу США. Друковані примірники презентуватимуть в усіх обласних центрах України та подарують їх в обласні бібліотеки, загальноосвітні школи, дипломатичні місії і українській діаспорі за кордоном.

В рамках проєкту буде створено цікаві історико-культурні та гастрономічні маршрути регіонами України під назвою: „Зустрінемо, розкажемо, навчимо, пригостимо“.

Конкурсна заявка «Ніжинський огірок», підготовлена і подана на конкурс управлінням культури і туризму Ніжинської міської ради, ввійшла до списку переможців.

9 листопада у Києві відбулася церемонія нагородження переможців.

Дякуємо за участь у нагородженні секретаря Ніжинської міської ради Хоменка Юрія. Міському голові Олександру Кодолі — за привітання управління культури і туризму з перемогою у конкурсі!».

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-10 18:20:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин