Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинський міський голова Олександр Кодола прозвітував про перший рік роботи

17 листопада 2020 року я публічно склав присягу на вірність Ніжинській громаді як міський голова Ніжина.

Наша команда приступила до виконання своїх обов’язків 18 листопада. Тому сьогодні фактично виповнюється рік роботи нашої команди. І зараз ми розповімо про результати командної роботи всіх, із ким у нас єдина мета — це розвиток Ніжина.

Влучний вислів, що один у полі не воїн. Тож із першого дня роботи мною була сформована команда керівництва міста, яка успішно і в сталому складі працює вже рік. Це, в першу чергу, заступники міського голови, секретар та радники, а також депутати міської ради. Нами вибудована конструктивна співпраця з усім депутатським корпусом міськради. Замінено неефективних керівників окремих управлінь та відділів. Ми продовжуємо обирати кваліфіковані кадри. Зокрема, і на посади керівників комунальних підприємств.

Переконаний, що всі підприємства, які належать місту, повинні приносити максимум користі громаді. Їх діяльність, ефективність та фінансові плани відтепер під нашим чітким контролем. А також абсолютно новий і сучасний технологічний рівень управління комунальними підприємствами.

Проте команда – це не лише працівники міської ради та депутати. У широкому розумінні – це весь актив міста Ніжина. Ми намагаємося почути і зрозуміти кожного!

Я не відступаю від своїх принципів. Відкритість та прозорість завжди були і є базовими принципами моєї роботи. За цей рік нам вдалося продемонструвати новий рівень публічності та прозорості в роботі міської влади. Прикладом цього є системні прийоми громадян, які ми проводимо двічі на місяць. Започатковані прийоми громадян на відкритому просторі, куди може прийти кожен і поставити запитання або звернутися за допомогою.

Пандемія коронавірусу COVID-19 та енергетична криза змусили приймати кардинально нові рішення, але вжито максимум зусиль, щоб це не відбилося на наших містянах. Ми разом працюємо для розвитку нашої громади та для створення комфортних умов проживання кожного жителя.

У 2021 році нам вдалося втілити в життя багато запланованого, вже реалізовано частину проектів у різних сферах діяльності. Завдяки щоденній роботі нашої команди є очевидні результати у відновленні інфраструктури міста. Процеси відновлення інфраструктури міста та забезпечення його життєдіяльності не припинялися. В громаді постійно ремонтуються дороги, облаштовуються прибудинкові території, забезпечено подачу тепла, функціонування усіх комунікацій. Оновлюються дороги та тротуари, сквери та парки. Будуються нові спортивні об’єкти, відроджується культурна та історична спадщина. Заклади бюджетної галузі активно впроваджували енергоефективні технології, протягом року покращували матеріальну базу. У місті продовжувалася реалізація освітньої, медичної, адміністративної реформ. Зміцнюється матеріальна база навчальних установ та закладів охорони здоров’я.

Нам вдалося зробити багато з того, що не було зроблено досі. Завдяки численним перемовинам з суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території Ніжинської громади, але зареєстровані за її межами, було додатково залучено до сплати податків 8 юридичних осіб та 4 нових підрозділи АТ «Українська залізниця». А це додаткові надходження до місцевого бюджету.

Розширено межі міста. На результат повинні працювати всі, хто має знання та ідеї, досвід та ресурс.

Хочу наголосити на тому, що всі здобутки, якими ми можемо пишатися, є результатом нашої спільної роботи як міської влади, так і громади.

Вірю, в те що співпраця однодумців та професіоналів сприятиме забезпеченню економічного та соціального розвитку нашої громади. Дякую за вашу довіру, розуміння і співпрацю!

З повагою Ніжинський міський голова Олександр Кодола

Більш детальна інформація про те, чим ми займалися протягом року, викладена в короткому звіті по кожній галузі: https://dpnews.com.ua/news/2504

Джерело: «Деснянська правда»

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-17 09:14:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин