Місто і регіон

Ніжинський авіазагін відвідав генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук

Будівельні матеріали м.Ніжин

30 червня з робочим візитом Спеціальний авіаційний загін ОРС ЦЗ ДСНС України відвідали Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук разом з Начальником управління авіації та авіаційного пошуку і рятування ДСНС України полковником служби цивільного захисту Іваном Коробкою.

Під час робочої поїздки оглянули об’єкти та інфраструктуру аеродрому Ніжин, обговорили актуальні питання, які стосуються періоду повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

24 лютого 2022 року, незважаючи на міжнародні норми, зокрема, Женевську конвенцію, яка захищає рятувальників під час війни, ворог підступно наніс ракетний удар по Ніжинському аеродрому, хоча відомо, що САЗ призначений для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проведення спеціальних робіт у складних умовах, гасіння пожеж, порятунку, перевезення та надання гуманітарної допомоги.

У ході зустрічі разом з командуванням Спеціального авіаційного загону було визначено напрямки по відновленню об’єктів, які були пошкоджені в період дії воєнного стану та розвитку матеріально-технічної бази аеродрому Ніжин.

По завершенню робочої зустрічі особовому складу оголосили слова вдячності за гідне виконання завдань за призначенням.

За мужність і відвагу, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість під час виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану були нагороджені нагрудним знаком “Знак Пошани”:

  • авіаційний технік інженерно-авіаційної служби Сергій Скрипченко;
  • електрогазозварник частини авіаційно-технічного та матеріального забезпечення Станіслав Фурса;
  • командир відділення пожежного посту старший прапорщик служби цивільного захисту Віктор Холод;
  • водій-електрик частини авіаційно-технічного та матеріального забезпечення прапорщик служби цивільного захисту Михайло Шуклін.

Також були нагороджені нагрудним знаком “За відвагу в надзвичайній ситуації”:

  • старший інструктор парашутно-десантної підготовки – рятувальник пошуково-рятувальної групи старший прапорщик служби цивільного захисту Олександр Пулінець;
  • пожежний пожежного посту сержант служби цивільного захисту Євген Дерека;
  • командир повітряного судна авіаційної ескадрильї спеціального призначення на літаках Володимир Родюк;
  • старший авіаційний технік авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах лейтенант служби цивільного захисту Альона Сипко;
  • водій-механік частини авіаційно-технічного та матеріального забезпечення старший сержант служби цивільного захисту Максим Соловйов.

За інформацією Спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС України

Джерело: uezd.com.ua
2022-07-01 10:28:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин