Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинські юні театрали «перенесли» гостей Качанівки у XVIII століття!

Актори Студентського театру Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької (режисер Ольга  Кобзар ) мали унікальну можливість долучитися до проєкту веломаршрут «Від парку до парку».

Проєкт  реалізується у рамках грантової програми «КультураТуризмРегіони» Парафіївською ТГ у партнерстві з національним історико-культурним заповідником «Качанівка» та Державним дендрологічним парком «Тростянець» НАН України за фінансової підтримки від Українського культурного фонду та  Державного агентства розвитку туризму України.

“До нас звернулися автори проєкту та запросили взяти участь, – розповідає Ольга Кобзар.  – Захід у Качанівці проходив декілька днів, була маса активностей. Ми там перебували день, 10 жовтня.  Наше завдання взяти участь у реконструкції (відтворенні) атмосфери періоду 18-19 століття (період активності життя в Качанівці). Показували літературно – музичну композицію за творами сучасних авторів».

Студенти в костюмах походжали територією Качанівки. Відвідувачі з ними фотографувалися.

Пані Ольга каже: «Костюми та деталі до них підбирали згідно тієї епохи. Хотіли максимально створити атмосферу XVIII – XIX століття. Переглядали світлини тих часів. Це одяг – як  власний( з особистих напрацювань) так, і з колекції коледжу. До речі, частина одягу використана з колекції, яку подарувала  закладу відома ніжинська  дизайнерка  Тетяна Верба – наша випускниця».

У проєкті взяли участь 11 студентів. Учасників  нагородили  цінними пам’ятними подарунками. Також, запропонували й надалі  культурно-мистецьку співпрацю. 

 До рідного міста повернулися з переповненими емоціями: «Природа, архітектура, костюми, музика… Все це, вцілому, створило неперевершену атмосферу, яка панувала того дня у Качанівці.  З яскравими емоціями  повернулися до Ніжина. Готові працювати, жити, творити…, – поділилася емоціями пані Ольга.

Тетяна Марченко

фото зі сторінки  коледжу 

 

Джерело: mynizhyn.com
2021-10-11 15:38:44

Магазин Автозапчастин м.Ніжин