Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинські торговельні маркети платитимуть за паркувальні майданчики

Сьогодні, 18 листопада, на виконкомі Ніжинської міської ради вкотре обговорювалося питання «Про розміщення тимчасових споруд у м. Ніжині».  

Як повідомила директор КП «Оренда комунального майна» Оксана Шумейко, товариству з обмеженою відповідальністю «Ліга-2» надано згоду на розміщення майданчика для послуг з паркування автомобільного транспорту відвідувачів торговельного центру «НІЖИН СІТІ» загальною площею 240 кв. м. за адресою: м. Ніжин, вул. Батюка, біля буд. 9.

Термін угоди —  5 років.

«Хочу дещо додати. Комісію з погодження розміщення тимчасових споруд на об’єктах благоустрою очолюю я. Чергове засідання відбулося позавчора, 16 листопада. Працюємо на поповнення міського бюджету. Провели перемовини з низкою товариств: «Ліга-2», «Сільпо», «Терем». Наприклад, «АТБ» вже 5 місяців сплачує місту за паркувальні майданчики. Без таких майданчиків торговельні маркети існувати не можуть», — підкреслив головуючий наради, перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко.

Федір Іванович і секретар міської ради Юрій Хоменко подякували керівництву КП «Оренда комунального майна» за проведену роботу.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-18 16:10:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин