Місто і регіон

Ніжинські світлофори засяяли “по новому”!

Загально відомо, що світлофори значно підвищують безпеку перехресть, зменшують аварійність і ймовірність виникнення “заторів” і саме головне – безпеку перетину перехресть пішоходами.

Як і кожен електричний прилад світлофор повинен регулярно обслуговуватись, щоб забезпечувалась його безперебійна робота та уникалась жодна можливість відмови роботи приладу для регулювання руху автотранспорту.

Обслуговуванням світлофорів у Ніжині займаються працівники дільниці освітлення вулиць комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченком.

Протягом двох останніх днів, електриками проведено повний технічний огляд всіх світлофорів у місті з усуненням пошкоджень різного ступеню складності. Крім того, було повністю відновлено роботу світлофорного комплексу на перехресті вулиць Прощенка – Широкомагерська – Журавська.

Слід окремо відмітити, що електриками КП “ВУКГ” було ретельно протерто ганчіркою кожну лінзу всіх світлофорів призначених інформувати своїм світлом як для водіїв, так і пішоходів про заборону чи дозвіл руху. Такий немаловажний аспект обслуговування світлофорів значно покращує яскравість попереджувальних кольорів, а також відстань видимості даного світлового приладу, що в свою чергу кардинально впливає на загальну безпеку руху у Ніжині.

Unenizh.org.ua
2023-01-19 15:16:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин