Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинські школярі провели відеовечорниці

Зима приносить нам багато теплих родинних свят, традицій та обрядів.13 грудня ми святкуємо День святого Андрія Первозванного. На Андрія в Україні відбувались традиційні вечорниці, на яких молодь веселилась.

Вже стало гарною, доброю традицією у Ніжинській ЗОШ №10 проводити “Андріївські вечорниці”. Цьогоріч – не виняток. Він 15-й. І пройшов у досить незвичному, але креативному форматі – знімали на відео.  Готували  класні керівники  Лариса Харченко та Світлана Ященко разом з учнями 9-В і 9-Б класів. Учні відтворили один із пластів колоритної української культури, і ще раз показали наскільки самобутньою є наша історія та культура. Веселощі, гарний настрій та смачні рум’яні пиріжечки з калитою створили незабутні враження та позитивні емоції.

Журналістам  Mynizhyn.com  Лариса Харченко розповіла: “Велася копітка підготовка, вчили слова, обрядові пісні. Зносили атрибути: рушники, хустки..Пекли калиту та пироги. Вдячні батькам, які охоче долучилися. Фільмування проводилися три дні. Захід відбувався у приватному будинку. Вийшло гарно!”

Пропонуємо відео. 

 

Джерело: mynizhyn.com
2021-12-13 10:58:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин