Місто і регіон

Ніжинські поліцейські проводять профілактичні відпрацювання на дорогах району

Будівельні матеріали м.Ніжин

Співробітники Ніжинського районного відділу поліції закликають кермувальників мототранспорту неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

Нині ніжинська поліція проводить профілактичні відпрацювання на дорогах та нагадує як водіям транспорту, так і пішоходам про необхідність дотримуватися правил безпеки.

Відтак, з початку місяця поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності 152 особи, які кермували мототранспортом без відповідних документів та без шоломів. Лише за останній тиждень поліція притягнула 56 до адмінвідповідальності керувальників мототранспорту, які порушували правила дорожнього руху.

Поліцейські закликають водіїв завжди дотримуватися ПДР, зважати на погодні умови та бути максимально обережними на автошляхах.

Поліція рекомендує водіям дотримуватися простих порад під час негоди:

— в умовах недостатньої видимості необхідно максимально знизити швидкість і збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду;

— наближаючись до пішохідних переходів, знижуйте швидкість до мінімальної;

— завчасно перевірте справність гальмівної системи, зовнішніх світлових приладів.

Також поліцейські закликають пішоходів перетинати дорогу тільки на переходах, не підходити близько до краю тротуару, а перед виходом на проїжджу частину переконатися, що водії помітили вас і зупинилися.

У темну пору доби поліція наполегливо рекомендує пішоходам використовувати на верхньому одязі, рюкзаках та сумках світловідбиваючі елементи (флікери) для власної безпеки.

Поліція Ніжинщини цілодобово забезпечує безпеку дорожнього руху та допомагає водіям, які потрапили у складну ситуацію на дорозі.

Якщо вам потрібна допомога правоохоронців – не зволікайте і телефонуйте на спецлінію «102».

Поліція Ніжинського району

Джерело: uezd.com.ua
2022-06-23 15:48:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин