Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинські ліцеїсти здобули 55 перемог на міських олімпіадах й конкурсах

Неталановитих дітей не буває, головне вчасно розкрити їхні здібності. Всеукраїнські учнівські олімпіади – це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, творчої діяльності, наполегливої праці. Дуже важливо показувати дітям, що їхні зусилля помічають і цінують у суспільстві, адже це стимулює до навчання та розвитку.

Напередодні Нового року ми завжди підбиваємо підсумки, розмірковуємо, аналізуємо, будуємо плани на майбутнє. Узагальнюючи результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад, мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ми з впевненістю можемо сказати, що цього року талановиті ліцеїсти разом зі своїми наставниками гідно представили Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя, продемонструвавши високий рівень знань й отримавши в загальному заліку 55 перемог.

Отже, до вашої уваги наші переможці:

Гула Сергій – учень І курсу історичного класу:

І місце – англійська мова (учитель Мохір В. В.);

ІІ місце – конкурс з української мови імені Петра Яцика (учитель Бережняк В.М.);

ІІІ місце – олімпіада з української мови та літератури (учителі Бережняк В.М., Даньшина Т.М.);

ІІІ місце – олімпіада з історії (учителі Желіба О.В., Мицик Л.М.).

Пушенко Олександр – учень І математичного класу:

І місце – олімпіада з математики (учитель Симан С.М.);

І місце – олімпіада з фізики (учитель Закалюжний В.М.);

І місце – олімпіада з інформатики (учитель Кіндєєв П.В.).

Самойленко Валерія – учениця І курсу лінгвістичного класу:

І місце – олімпіада з української мови та літератури (учителі Бережняк В.М., Даньшина Т.М.);

І місце – мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (учителі Бережняк В.М., Даньшина Т.М.);

І місце – конкурс з української мови імені Петра Яцика (учитель Бережняк В.М.).

Шевченко Максим – учень ІІ курсу природничого класу:

І місце – олімпіада з фізики (учитель Шевчук О.Г.);

І місце – олімпіада з астрономії (учитель Шевчук О.Г.);

ІІІ місце – олімпіада з математики (учитель Чорненька О.В.).

Носилевський Владислав – учень І курсу математичного класу:

І місце – олімпіада з хімії (учитель Мазур Н.П.);

ІІ місце – олімпіада з фізики (учитель Закалюжний В.М.);

ІІ місце – олімпіада з інформатики (учитель Кіндєєв П.В.).

Тихоненко Євгенія– учениця ІІ курсу математичного А класу:

І місце – олімпіада з математики (учитель Симан С.М.);

І місце – олімпіада з інформаційних технологій (учитель Кіндєєв П.В.).

Алексієнко Аліна – учениця ІІ курсу природничого класу:

І місце – олімпіада з біології (учитель Коваленко С.О.);

І місце – олімпіада з екології (учитель Кузьменко Л.П.).

Кошова Валерія – учениця І курсу математичного класу:

І місце – олімпіада з німецької мови (учитель Тимченко Н.В.);

ІІ місце – олімпіада з англійської мови (учитель Афанасова С.І.).

Блоха Марія – учениця І курсу лінгвістичного класу:

І місце – олімпіада з історії (учителі Крапив’янська Л.В., Диченко В.В.);

ІІІ місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

Гомоляко Данило — учень ІІ курсу історичного класу:

ІІ місце – олімпіада з історії (учителі Желіба О.В., Диченко В.В.);

ІІІ місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

Коломійченко Катерина – учениця ІІ курсу математичного Б класу:

І місце – олімпіада з англійської мови (учитель Бойко Ю.А.).

Афанасова Поліна — учениця ІІ курсу лінгвістичного класу:

І місце – олімпіада з німецької мови (учитель Тимченко Н.В.).

Шафран Денис – учень І курсу математичного класу:

І місце – олімпіада з французької мови (учитель Копенкіна Л.О.).

Саприкіна Каріна – учениця ІІ курсу історичного класу:

І місце – олімпіада з історії (учителі Желіба О.В., Диченко В.В.).

Тищенко Валерія — учениця І курсу природничого класу:

І місце – олімпіада з біології (учитель Гавій В.М.).

Лесенко Святослав – учень ІІ курсу математичного А класу:

І місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

Котляр Владислав – учень ІІ курсу природничого класу:

І місце – олімпіада з інформатики (учитель Кіндєєв П.В.).

Кузуб Софія – учениця І курсу історичного класу:

І місце – олімпіада з правознавства (учитель Пархоменко І.І.).

Зимуха Єгор – учень ІІ курсу історичного класу:

І місце – олімпіада з правознавства (учитель Пархоменко І.І.).

Литвинов Володимир – учень І курсу лінгвістичного класу:

ІІ місце – олімпіада з української мови й літератури (учителі Лепьошкіна О.В., Даньшина Т.М.).

Глазкова Вікторія – учениця ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з англійської мови (учитель Кресан Н.П.).

Капленко Крістіна– учениця ІІ курсу лінгвістичного класу:

ІІ місце – олімпіада з німецької мови (учитель Тимченко Н.В.).

Тригуб Катерина– учениця І курсу лінгвістичного класу:

ІІ місце – олімпіада з французької мови (учитель Копенкіна Л.О.).

Іонанов Максим — учень І курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з біології (учитель Гавій В.М.).

Гомоляко Анастасія — учениця ІІ курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з біології (учитель Коваленко С.О.).

Шульга Артем — учень І курсу лінгвістичного класу:

ІІ місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

Шулещенко Денис — учень ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з географії (учитель Шовкун Т.М.).

Карпенко Каміла — учениця ІІ курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з астрономії (учитель Шевчук О.Г.).

Парминська Олександра — учениця І курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з хімії (учитель Мазур Н.П.).

Демочка Данило — учень ІІ курсу природничого класу:

ІІ місце – олімпіада з хімії (учитель Швидко О.В.).

Васильєв Михайло — учень ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з інформатики (учитель Кіндєєв П.В.).

Шукліна Каріна — учениця ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з інформаційних технологій (учитель Кіндєєв П.В.).

Костюченко Владислав — учень І курсу історичного класу:

ІІ місце – олімпіада з правознавства (учитель Пархоменко І.І.).

Матвійченко Ростислав — учень І курсу математичного класу:

ІІ місце – мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (учителі Даньшина Т.М., Бурльова М.С. ).

Карпенко Катерина — учениця І курсу лінгвістичного класу:

ІІІ місце – олімпіада з англійської мови (учитель Кресан Н.П.).

Кодак Єлизавета — учениця ІІ курсу лінгвістичного класу:

ІІІ місце – олімпіада з німецької мови (учитель Тимченко Н.В.).

Мархай Антон — учень ІІ курсу математичного А класу:

ІІ місце – олімпіада з математики (учитель Симан С.М.).

Бувайлик Ілля — учень ІІ курсу природничого класу:

ІІІ місце – олімпіада з астрономії (учитель Шевчук О.Г.).

Раднянко Андрій — учень І курсу природничого класу:

ІІІ місце – олімпіада з хімії (учитель Мазур Н.П.).

Вітаємо ліцеїстів та їх учителів й бажаємо перемог на обласному етапі олімпіад!

Н.Кресан, заступник директора з НВР

liceum.ndu.edu.ua

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-17 19:54:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин