Місто і регіон

Ніжинські комунальники прибирають стихійні сміттєзвалища

У Ніжині триває місячник з благоустрою. Комунальним підприємством «ВУКГ» здійснюються роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території міста.

Із залученням спецтехніки прибирають великі несанкціоновані сміттєзвалища, які організували тут недбайливі мешканці громади.

Незважаючи на облаштовані майданчики з контейнерами для зберігання ТПВ та регулярний вивіз сміття, таких місць людської безвідповідальності та неповаги до оточуючих і, насамперед, до себе, в нашому місті досить багато.

Зауважимо, що сміття з категорії “ будівельне ”, а саме: дошки, залишки цегли, бетону, шиферу, лінолеуму, кахельної плитки тощо, викидати суворо заборонено, як в контейнери для збору твердих побутових відходів, так і поруч з майданчиком ТПВ.

Будівельне сміття вивозиться до полігону ТПВ, що знаходиться на виїзді з міста у напрямку села Хвилівка, власноруч або за попередньо оплаченим замовленням власником цих відходів, з залученням спеціалізованої техніки відповідних служб.

Кожен мешканець, кожна організація, підприємство тощо можуть замовити на платній основі у КП «ВУКГ» індивідуальний вивіз сміття з подвір’я, прибудинкової території.

За інформацією КП «ВУКГ»

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-03-22 19:21:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин