Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинські комунальники поспішають навести лад у місті до Великодня

З першого дня війни  кожен з нас, ніжинців, опинився на передовій. Фронтів було декілька: медичний, по забезпеченню життєдіяльності міста, комунальний, волонтерський, інформаційний.

Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» попри активні військові дії щодня виходили на роботу, аби навести лад у місті. І ніжинці за це їм дуже вдячні.

Нині, коли російські окупанти відступили, здавалося б, комунальники можуть зітхнути спокійно. Але ж ні! Крім того, що навесні у працівників комунальних служб вже традиційно збільшується роботи, так ще й через кілька днів — Великдень.

За словами начальника підрозділу з утримання парків та скверів та озеленення територій КП «ВУКГ» Ярослава Білана, вже відновлено попередні маршрути прибирань міста, наразі здійснюється зачищення вулиць вручну. У нагоді стає трактор-навантажувач.

Вже вивезено близько 20 машин вантажного змету. Це залишки піщано-соляної суміші, якою взимку посипали вулиці, дороги і шляхопровід, а також звичайний пил. Його теж чимало накопичується за осінньо-зимовий період.   

Лише зі шляхопроводу вивезено 6 машин змету. Вже наведено лад на вулицях Шевченка, Небесної Сотні, площі Гоголя, Кушакевичів, Об’їжджій, Незалежності, Набережній.

Наразі працівники КП «ВУКГ» наводять лад у сквері Гоголя. Задля спільної мети об’єдналися дві дільниці: робітникам з благоустрою допомагають прибиральники територій. Ними керують Наталя Довгаль та Олександр Дзюбенко.

На черзі – вулиця Воздвиженська.

«Попри дощ ми поспішаємо максимально прибрати місто до Великодня. Весь цей час працівники нашого підприємства намагалися підтримувати у місті чистоту, але попереду ще дуже багато роботи! Бойовий дух не втрачаємо!» — зауважив Я. Білан.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано Я. Біланом

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-20 20:04:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин