Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинські керівники обговорювали подальшу долю районної лікарні

Сьогодні, 26 листопада, міський голова Олександр Кодола взяв участь у зустрічі з головами громад та керівництвом Ніжинського району щодо подальшого функціонування КНП «Ніжинська центральна районна лікарня».

До заходу залучилися заступник міського голови Ірина Грозенко, керівники Крутівської, Талалаївської та Лосинівської ОТГ, а також керівники Ніжинських лікарень: центральної міської — Олександр Костирко і районної — Юрій Солодько.

Міський голова Олександр Кодола озвучив консолідовану позицію депутатів Ніжинської міської ради: Ніжинська територіальна громада готова взяти в місто Ніжинську районну лікарню.

Очільник міста з позитивного боку відмітив намір керівництва Ніжинської районної лікарні заключити два пакети з НСЗУ по наданню мобільної паліативної допомоги та екстреної паліативної допомоги. Адже на попередніх зустрічах обговорювалося: якщо Ніжинська районна лікарня буде передана місту Ніжину, то міська лікарня надаватиме допомогу в екстрених випадках, а районна — працюватиме по плановому лікуванню.

Таким чином ці заклади зможуть забезпечити максимальну кількість видів медичних послуг.

Заступник міського голови Ірина Грозенко зауважила, що розподіл екстреного і планового лікування надасть можливість зберегти всі заключені пакети і медичний персонал.

Рішення щодо функціонування Ніжинської центральної районної лікарні прийматимуть депутати Ніжинської районної ради на найближчій сесії, яка відбудеться на початку грудня.

За матеріалами Ніжинської міської ради

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-26 22:34:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин