Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинське КП «Служба Єдиного Замовника» очолив Владислав Корман

Сьогодні, 7 квітня, Ніжинський міський голова Олександр Кодола представив колективу Ніжинського комунального підприємства «Служба Єдиного Замовника» нового керівника. Ним став  Владислав Корман.

Спочатку Олександр Михайлович зазначив, що радий всіх бачити живими і здоровими, щиро подякував колективу за професійне виконання обов’язків, особливо  під час бойових дій. Окрема подяка – колишньому директору КП «СЄЗ» Миколі Борисенку (він надалі залишається працювати у команді міського голови), тимчасово виконуючому обов’язки директора Олександру Власенку.    

 

Новому керівнику підприємства міський голова О. Кодола надав наступну характеристику: “Владислав Адольфович у комунальній галузі Ніжина людина не нова. З 2015 року  працював начальником комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». Останнім часом обіймав посаду заступника начальника КП «ВУКГ». Під час бойових дій зарекомендував себе як відповідальна людина – був поруч з нами, з першого дня виконував необхідні завдання, щоб ми могли забезпечити життєдіяльність міста».

Міський голова побажав новому керівнику успіху в роботі, підкреслив, що, незважаючи на реформи, дане підприємство існуватиме і надалі, адже цього потребують ніжинці. Місцева влада всіляко його підтримуватиме, як й інші комунальні підприємства міста.

Також Олександр Михайлович зазначив, що питання об’єднання КП «СЕЗ» з «Керуючою компанією «Північна», яке розглядалося до війни, у післявоєнний час буде завершене – разом вони мають стати більш потужним підприємством.  

У свою чергу В. Корман подякував міському голові за довіру, зауважив, що даний колектив згуртований, має гарні традиції.

«Сподіваюся, що, об’єднавши наші зусилля, ми піднімемо роботу підприємства на новий рівень. Адже у нас з вами попереду багато задач, одна з головних – покращення комунальних послуг», — зазначив Владислав Адольфович.

Нового керівника привітав і начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко. Він зауважив, що після війни на ніжинських комунальників очікує чимало роботи.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-07 19:32:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин