Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинська родина продовжує озеленювати рідне місто

Сайт «УН» неодноразово розповідав, як ніжинська родина Гомоляк за особистою ініціативою  вже кілька років займається озелененням рідного Ніжина.

«Зелені зони» у місті тато Андрій, мати Дар’я, їхні сини Олександр та Андрій створили на спортмайданчику біля 15-ої школи, в районі двох мостів, вздовж проїжджої частини на вул. Шевченка, біля хореографічної школи, біля будинків №104, 112, 114 на вул. Шевченка, в районі Магерок, вул. Синяківської тощо.

Кілька днів тому Андрій Гомоляко, який, до речі, працює заступником начальника Ніжинського комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», є депутатом Ніжинської міської ради, повідомив у соцмережі: «Продовжуємо проводити благоустрій з озеленення мікрорайону. Цього разу висадили близько 50 декоративних кущів вздовж пішохідної алеї по вул. Шевченка, буд. 104, 112, 114».

Журналіст «УН» поставила низку запитань Гомоляці-старшому:

-І всі ці 50 кущів ви висадили за один день?

-Ні, не за один. За кілька. Коли є вільний час – після роботи, у вихідні.

А чому саме ця локація? Що тут було раніше?

-Цю локацію ми вподобали давно. Раніше тут були вкопані автомобільні покришки. Погодьтеся, це не дуже гарно виглядає. Тим більше, Шевченка – одна з центральних вулиць міста. От ми і вирішили виправити ситуацію.  

-Де берете посадковий матеріал?

-У більшості випадків розріджуємо чагарники на занедбаних ділянках. Трапляється, ніжинці самі пропонують саджанці і квіти — хочуть теж внести свій внесок у спільну справу.

-А охочі допомагати є?

-На жаль, ні. Саджанцями діляться, а саджати самі не хочуть. Скаржаться на брак часу. 

-Нещодавно Ви виставили у соцмережі світлину, де спилюєте гілку високого дерева…

-Це дерево знаходиться біля буд. 104 на вул. Шевченка. Я став свідком того, як відірвалася величезна гілка і впала на асфальт. Добре, що не сталося лиха. А тут, між іншим, часто ходять мами з дітлахами і дитячими візочками. Такі дерева можуть становити загрозу не тільки для життя і здоров’я пішоходів, а й перешкоджають транспортним засобам, можуть пошкодити лінії електропередач. Тому я вирішив не чекати манни небесної і самостійно ліквідувати аварійну гілку.

Люди Вам вдячні за проведену роботу?

-Так, вдячні. Для нашої родини щира подяка — найвища нагорода.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано Андрієм Гомолякою

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-10 09:48:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин