Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинська міська лікарня вже працює у довоєнному режимі

Сьогодні, 18 квітня, на оперативній нараді генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» Олександр Костирко повідомив, що медзаклад повернувся до роботи довоєнного періоду. Працюють практично всі відділення. Відновлено стаціонарну допомогу.

Станом на ранок 18 квітня у міській лікарні перебувають 233 хворих. З них троє мають COVID-19.

Зі слів О. Костирка, останнім часом суттєво збільшилося пацієнтів з порушенням мозкового кровообігу – по 2-3 людини щоденно.

Лікарня забезпечена медикаментами і перев’язочними матеріалами повністю. Заборгованості по зарплаті немає — Національна служба здоров’я України виділяє достатньо коштів. Це дозволило навіть збільшити медперсоналу зарплату.  Гуманітарної допомоги лікарня наразі не потребує.   

«Наші медичні працівники з перших днів війни заходилися на передовій. Міська лікарня стала опорним медзакладом, куди надходили поранені з Сумщини, Чернігова, навколишніх сіл. Серед них було чимало військових з вогнестрільними ранами. У ті дні лікарі майже не виходили з операційних. Ми безмежно вдячні вам за вашу роботу!» — підкреслив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-18 12:36:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин