Місто і регіон

Ніжинська громада подарує ще одну автівку землякам, які воюють на передовій

Будівельні матеріали м.Ніжин

Цього місяця Україна відзначатиме День Незалежності. З нагоди державного свята Ніжинський міський голова Олександр Кодола пропонує подарувати ще одну автівку для наших захисників, про що повідомив сьогодні, 2 серпня, на розширеній міжвідомчій нараді.

Виявляється, автівка «Опель Фронтера», що була передана ніжинцям, які у складі однієї з бойових частин тримають передову в напрямку Бахмута (Донецька область), попала під обстріл і була знищена. На щастя, захисники, які в ній знаходилися, залишилися живими. Наразі перебувають у військовому шпиталі.

Кошти на цю автівку збирали всією Ніжинською громадою. Її вартість складала 185 тис. гривень.

Машина прослужила нашим військовим лише 20 днів. На жаль, на війні таке трапляється постійно. Отже, потреба в автівках у військових є щодня.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Очільник Ніжина надав доручення заступникам міського голови опрацювати дане питання з керівниками управлінь та підрозділів міської ради.

«Це дуже важливо. Це питання потрібно вирішити», — наголосив Олександр Михайлович.

Нагадаємо, це вже 13 автівка, яку Ніжинська громада передасть українським захисникам. Це буде пікап Nissan Navara. Кошти у розмірі 555 тис. грн виділили з міського бюджету Ніжина, тобто з коштів платників податків.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-02 17:32:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин