Місто і регіон

Ніжинська центральна бібліотека запрошує на зустріч-прогулянку з архітекторами

Архітектура – це наука й мистецтво проєктування, спорудження та художнього оздоблення будівель, і, власне, система будівельних споруд. Вона є втіленням культурних процесів, несе послання певних історичних періодів.

Якщо ви закохані в архітектуру й хотіли б краще розумітися на ній, Ніжинська центральна міська бібліотека запрошує на зустріч-прогулянку з архітекторами на тему «Ніжин: призма відбудови».

Гості зустрічі:

Денис Павлишинець – архітектор, будівельник, конструктор, сертифікований інженер-проектувальник, співзасновник архітектурної фірми, учасник громадських проєктів.
Випускник НУ “Львівська Політехніка”, факультет «Промислове та цивільне будівництво».

Андрій Луца – архітектор, містобудівельник, член містобудівної ради м. Мукачево, СЕО архітектурної майстерні, громадський активіст, учасник громадських та волонтерських проєктів. Випускник факультету містобудування НУ «Львівська Політехніка».

На зустрічі учасники:

✅ спільно з архітекторами аналізуватимуть місто з точки зору урбаністики, а також з перспективи відбудови зруйнованого та пошкодженого;
✅ довідаються, що таке архітектура, з чого вона складається, які процеси відбуваються від ідеї до закінченої будівлі;
✅ довідаються про актуальність професії архітектора.

📆: 11 січня 2023 р.;

⏱: 13:00 – 15:00;

Місце зустрічі: Ніжинська центральна міська бібліотека (м. Ніжин, пл. М. Заньковецької, 8).

Щоб стати учасником зустрічі-прогулянки з архітекторами, просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3CsoBXf) .

Захід проходить в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

За інформацією Ніжинської центральної міської бібліотеки

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-01-06 08:59:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин