Місто і регіон

Ніжинці та гості міста подарували Ніжинському музею нові експонати

Будівельні матеріали м.Ніжин

У відділі «Музей історії Ніжина» НКМ ім. І. Спаського відкрилася тимчасова виставка нових надходжень – музейних речей, які надішли до фондів музею протягом 2021 р. Речі, які становлять певну історико-культурну цінність, були подаровані ніжинському музею небайдужими мешканцями міста, а також гостями Ніжина. Це і нумізматичний (монети, бони) і сфрагістичний (відтиски печаток) матеріал, предмети побутового вжитку (ґудзики, дитячі іграшки, вишиті серветки), домашнього начиння (лампадки, ліхтарики, столові прибори), дрібні археологічні знахідки тощо.Запрошуємо всіх, кого цікавить старовина, зокрема, ніжинські старожитності, відвідати виставку.

Виставка працює до 30 червня 2022 р. з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00) без вихідних. Відділ «Музей історії Ніжина» НКМ ім. І. Спаського (вул. Якова Батюка, 14). Вхід безкоштовний.

Принагідно просимо не залишатися байдужим до розвитку міського музею, сприяти поповненню його фондової колекції – виступити дарувальником, передавати цікаві з історичного й культурного боку речі: предмети домашнього вжитку, випадкові знахідки, монети, речі, пов’язані з життям відомих людей, – усе, що може розповісти про історичну минувшину Ніжина.

Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського

Джерело: uezd.com.ua
2022-05-27 12:04:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин