Місто і регіон

Ніжинці! Про рівень культури і виховання говорять ваші вчинки!

Сміття – головний біль всього нашого Ніжина. У місцях масового відпочинку, на вулицях, у парках, біля річки, у скверах, у дворах багатоповерхівок тощо, особливо після вихідних днів і свят, кожен мешканець може спостерігати гори сміття просто під ногами

Комунальники з комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” зранку, вдень та під вечір «лишають руки», збираючи непотріб не лише зі сміттєвих урн, але й повсюдно на прилеглих територіях, тротуарах, алеях та зелених зонах. Замість того, щоб облаштовувати благоустрій, витрачається дорогоцінний робочий час на тих, хто «насвинячив».

Шановні мешканці та гості міста!

Наполегливо просимо дотримуватись Правил благоустрою! Поважайте працю людей, які прибирають на міських територіях, турбуйтесь про естетичний вигляд міста, у якому проживаєте чи приїхали відпочити. Залишайте сміття охайно, в пакетах чи мішках у баках для сміття на відповідних сміттєвих майданчиках по збору твердих побутових відходів, а дрібне сміття у спеціально встановлених для цього по всьому Ніжину урнах.

Не створюйте сміттєзвалищ на подвір’ях, у дворах, скверах, парках, бо це розплідник різного роду інфекцій, а також є прямим забруднювачем територій і екології міста. Убезпечте довколишніх, особливо дітей, від можливих травм та заражень хворобами. Свідомо ставтесь до співпроживання у Ніжині, у багатоквартирних будинках, робіть зауваження нечупарним сусідам, перехожим та всім кого ви застали за цим свинським заняттям.

Хай наші спільні вимоги до чистоти і комфорту співпадають!

Unenizh.org.ua
2022-09-30 13:45:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин