Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинці мітингували проти свавілля «Чернігівгазу»

Чому у Ніжині досі немає опалення? – це найголовніше питання, з яким ніжинці вийшли на пікет, який відбувся сьогодні, 25 жовтня, біля газового господарства.

 “Дайте газ Ніжину!”, «Дайте дітям тепло!», “Ні — свавіллю «Чернігівгазу!»– було написано на плакатах.

Рішенням виконавчого комітету було прийнято рішення про початок опалювального сезону 18 жовтня. Але в оселях ніжинців досі відсутнє опалення.

 Сьогодні міський голова Олександр Кодола розпочав щотижневу оперативну нараду з головного питання – початку опалювального сезону у місті Ніжині для населення.

Т. в. о. директора ТОВ «НіжинТеплоМережі» Любов Ісаєнко підкреслила, що ТОВ «НіжинТеплоМережі» технічно готове до початку опалювального сезону на 100%. Всі вимоги від АТ «Чернігівгаз» щодо оплати за розподіл газу підприємство виконало. Відповідно до договору приєднання, оплата виконана за жовтень повністю. На сьогодні боргів підприємство перед АТ «Чернігівгаз» не має. Ті кошти, які були виділені на позачерговій 14-й сесії, перераховані АТ «Чернігівгаз».

Від ТОВ «НіжинТеплоМережі» надійшло майже 10 млн. грн. на рахунки даного підприємства, з яких 6,3 млн. грн. — це кошти з місцевого бюджету. Тобто підстав для того, щоб ніжинці й надалі мерзли в оселях, немає жодних. Крім того, зранку міський голова О. Кодола в екстреному порядку виїхав до Чернігова і все ж таки вирішив питання подачі газу на котельні.

Але ніжинці усе рівно зібралися на пікет проти свавілля АТ «Чернігівгаз».

Секретар Ніжинської міської ради Юрій Хоменко розповів, що місцева влада не стоїть осторонь проблем громадян, зокрема, вирішено питання щодо запуску опалювального сезону.

«Коли буде тепло у ніжинських будинках?» — пікетувальники просили представників постачальної організації назвати конкретні дату і час.  

«Сьогодні, з 13.00 проходить розпломбування мереж та надання газу на котельні. Борг за жовтень був погашений лише цієї суботи, тому ми не включали опалення. До вечора тепло прийде в кожну оселю», — пообіцяли представники АТ «Чернігівгазу».

Людей цікавив не тільки початок опалювального сезону. Вони невдоволені роботою газової служби взагалі: невідповідністю кількості фактично використаних кубів і написаних у платіжках, великими чергами на прийом до фахівців, їхніми нечіткими відповідями на будь-яке запитання.

Присутні підняли питання щодо заборгованості населенням за опалення у минулих сезонах. Отже, якщо населення не сплатить борги і надалі не платитиме за дану послугу, то ситуація буде катастрофічною: міський бюджет не витримає такого навантаження, і ніжинці знов сидітимуть у холоді. А серед тих, хто не платить, чимало людей забезпечених. Потрібно знайти на них засоби впливу.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-25 23:36:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин