Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжин вже тиждень з теплом. А Суми мерзнуть

Чотири дні тому ніжинський інформаційний простір облетіла гарна новина: всі ніжинські школи та садочки з опаленням! 1 листопада діти прийшли у теплі та затишні заклади освіти.

 А до осель ніжинців тепло почало поступати ще раніше –  Ніжинський міський голова Олександр Кодола звітував 26 жовтня: «Станом на 10:30 всі 14 котелень запущені. Опалювальний сезон розпочато по всьому місту».

Тобто Ніжин опалюється вже другий тиждень. Всі знають, скільки зусиль доклали міський голова та його команда задля того, щоб опалювальний сезон у місті стартував якомога швидше: проведена низка перемовин, нарад, сесія міської ради, виділено чималі кошти з міського бюджету. А скільки нервів, переживань, невиправданих звинувачень на адресу влади від невдоволених громадян! Але результат того вартий!

Отже, Ніжин – з теплом.  

Цікаво, а що в інших містах з опаленням? Наприклад, у Сумах – обласному центрі, де проживають 200 з половиною тисяч людей.

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький пише у себе на сторінці:

«179 закладів і установ соціально важливої сфери Сумщини вже мають бути з опаленням! Для цього є всі необхідні умови.

Щодо опалення житлових будинків. Найбільша проблемна області сьогодні — місто Суми.

По території обслуговування КППВ — вже не вперше Сумська міська рада не провела роботу вчасно. Довелося включатися ОДА, включився Міністр розвитку громад та територій.

Були відповідні доручення, були вирішені питання по газу, по тарифах. Всі питання, які можливо були, ми вирішили.

На міській раді лишалася тільки господарська діяльність.

Сьогодні ми знову чуємо, що відповідних документів для підключення тепла на території обслуговування КППВ досі немає! Попри обіцянки міської влади, тепла у 284 будинках досі немає.

Це нонсенс, коли голова облдержадміністрації, радники та структурні підрозділи працюють замість міської влади у Сумах! Але люди не повинні страждати від безпорадності органів місцевого самоврядування».

Отже, більшість споживачів міста Суми  наразі без опалення.

Нагадаємо: вчора, 2 листопада, Ніжин з робочим візитом відвідав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов – це про нього згадує очільник Сумської області. Саме Олексія Михайловича довелося підключати до вирішення проблеми з опаленням у Сумах.

Як висловився міністр Чернишов щодо старту опалювального сезону, показника у 100% підключення всіх об’єктів соціальної сфери має бути досягнуто невідкладно. Крайній термін — вечір п’ятниці (тобто 5 листопада – авт.)».

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-03 18:52:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин