Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжин у війні

Влада Ніжина запевняє, що комунальні служби забезпечують безперебійну подачу тепла, світла, води.

Також Ніжин отримує благодійну допомогу, переважно із міст Західної України. Про це у Фейсбуці регулярно звітує міський голова Олександр Кодола.

«Для ніжинців доставили 1600 л безкоштовного молока від фермера з Красносільського до пунктів видачі», — каже Кодола (йдеться про підсумки дня 13 березня).

Днями Ніжинська міська рада прийняла одностайне рішення про перейменування вулиці Московської на вулицю Станіслава Прощенка. Як відомо, 1 березня воїн загинув від рук російських окупантів під час оборони Ніжина.

10 березня Ніжин обстріляли «ураганами». 8 людей поранило, 2 загинули. У результаті вибуху пошкоджено 40 метрів теплотраси, у школі, садочку та амбулаторії сімейної медицини в результаті вибуху пошкоджено вікна. Місцеві комунальники все відремонтували, відновили і подачу тепла.

Щодо «зелених коридорів» для евакуації — наразі їх немає, кажуть у Ніжинській районній військовій адміністрації.

«Евакуація. Наголошую: загальної евакуації на нашій території немає, «зелені коридорі» відсутні. Проте заборонити усім охочим жителям виїхати самостійно не можемо. Виїжджати люди можуть виключно на свій страх і ризик», — каже очільник адміністрації Григорій Ковтун.

За останні тижні у Ніжині спіймали кілька мародерів. Ось один із них.

Джерело: Час Чернігівський

Джерело: uezd.com.ua
2022-03-14 12:48:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин