Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

"Ніжинському телебаченню" анулювали ліцензію на мовлення


25 березня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення анулювала ліцензію на мовлення для ДКП ТРК Ніжинське Телебачення.

Про це повідомила представниця Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Чернігівській області Ірина Сенченко на своїй сторінці у Facebook.

 «Майже п’ять років ми разом з керівництвом телеканалу відстоювали та боролися за телебачення в Ніжині. Питання «НТБ» не один раз було ключовою темою на нарадах в ОДА, зустрічах, семінарах…  Нагадаю, що телеканал «Ніжинське телебачення» – був єдиним місцевим телемовником в області, який не мав «цифрової» ліцензії, та здійснював аналогове ефірне телевізійне мовлення. В 2012 році ТРО за результатами конкурсу отримали ліцензію на цифру, однак вже за рік відмовилися від неї через брак фінансування», – зазначила пані Ірина. 

 Читати також: “Ніжинське телебачення” відключили за борги

 «Варто зауважити, що ще 4 червня через значну заборгованість минулого року телеканал було відключено від телекомунікаційних послуг Чернігівською філією КРРТ. Увесь цей час велись переговори аби зберегти мовника в Ніжині. І якщо борги міській владі вдалося погасити, то подальша доля підприємства постала під загрозою. Маю надію, що Ніжин таки матиме власного мовника з місцевим контентом», – резюмувала Ірина Сенченко.  

Джерело: mynizhyn.com
2021-03-26 16:58:03