Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинським батькам дали термін на виправлення


07 липня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, де розглянули три проекти рішень з метою захисту прав та інтересів малолітньої дитини.

Читайте по темі: Боялися і плакали: ніжинські батьки залишили двох дітей без нагляду вночі

Начальник сектору профілактики правопорушень серед неповнолітніх служби у справах дітей Лариса Єрофєєва зазначила, що під час виявлення малолітніх дітей без догляду дорослих був складений «Акт проведення оцінки рівня безпеки дитини» та вирішено було негайно влаштувати дітей у безпечне середовище.

Служба у справах дітей виносить проект рішення «Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність відібрання малолітніх дітей» з метою подачі позову до суду щодо позбавлення батьківських прав.

Але на даний час дітей було відібрано та влаштовано в патронатну родину без позбавлення батьківських прав даних осіб. Батькам буде даний термін на виправлення, вони зможуть зустрічатися з дітьми з дозволу служби у справах дітей.


Члени виконавчого комітету підтримали рішення про негайне відібрання дитини, затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність відібрання малолітніх дітей та влаштування дітей в сім’ю патронатного вихователя.

За матеріалами nizhynrada
Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com