Місто і регіон

Ніжинський відділ поліції викликав справжній фурор на «Ярмарку професій»

14 грудня Ніжинською філією Чернігівського обласного центру зайнятості у новому корпусі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя розпочав свою роботу «Ярмарок професій» для випускників шкіл Ніжина та району. Про даний захід Ніжинському відділу поліції стало відомо із ЗМІ. 

Раніше ми писали: Випускників шкіл Ніжина та району запрошують на «Ярмарок професій» у Гоголевому виші

У сектору кадрового забезпечення відділу не було жодних сумнівів у тому, що майбутнім випускникам неодмінно слід розказати і про роботу поліцейських різних спеціальностей. Всього за кілька днів було підготовлено презентацію поліцейських «вузів» у вигляді цікавого фільму, календарів та буклетів. Замовили тематичні кульки та дістали з шафи парадну офіцерську форму. 

Вже на самому заході, біля стенду Ніжинського відділу поліції було ніде яблуку впасти! Діти з цікавістю розглядали криміналістичну валізу, мали змогу спробувати себе у ролі експерта-криміналіста шукаючи на грошових купюрах написи зроблені люмінісцентною  фарбою.

Справжній захват викликали маніпуляції з виявлення слідів пальців на різних поверхнях, які ставали видимі після застосування спеціальних порошків. Школярі з цікавістю слухали про роботу слідчих та оперативників,дізналися багато нового про можливості судових експертиз. 

А офіцерська форма! І дівчата і хлопці не могли відвести поглядів від поліцейських та шикувалися у чергу для можливості зробити фото на згадку. 

Варто сказати, що нам надзвичайно приємна така цікавість дітей до служби у поліції. Дякуємо всім, хто підходив, запитував, дискутував, разом з нами складав плани на майбутнє. Ми чекаємо амбітних, цілеспрямованих ентузіастів! Всіх тих, хто захоче пов’язати своє майбутнє із захистом людей і закону. Запрошуємо на службу до поліції! 

  

Сектор кадрового забезпечення Ніжинського відділу поліції

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com

Close