Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинський університет уклав угоду про співпрацю з ТОВ “Лакс” (Фото)

19 грудня ректор університету Олександр САМОЙЛЕНКО та директор Товариства з обмеженою відповідальністю фірма «ЛАКС» Валентин АНДРІЄЦЬ підписали угоду про співробітництво.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомляє Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

“Як зазначив Олександр Григорович у ході зустрічі: «Університет зацікавлений у співпраці з українським патріотичним бізнесом, у спільній практичній підготовці фахівців для нашого Чернігово-Сіверського краю. За майже 30 років плідної діяльності ТОВ фірма «ЛАКС» здобула повагу й авторитет серед аптечних колективів, медичних організацій і фармацевтичних компаній у Чернігівській області та далеко за її межами, тому величезний досвід, набутий колективом фірми, буде вкрай корисним для наших студентів з фармації, менеджменту, хімії і, навіть, перекладацьких спеціальностей. Спільними зусиллями ми здолаємо ворога і відновимо нашу державу». Зі свого боку, Валентин Дмитрович висловив впевненість у плідності співпраці, висловив зацікавленість у спільній якісній підготовці фахівців для регіону та готовність активно долучитися до практичної складової освітнього процесу.

Крім того, керівниками знайшли принципове порозуміння і в питанні матеріального стимулювання студентів університету грошовими преміями, починаючи з 2024 року. Дякуємо за те, що свідомий бізнес в умовах війни не стоїть осторонь проблем підтримки молоді і дбає про наше майбутнє. Рухаємося разом до Перемоги!”, – йдеться у повідомленні.


Фото: Валентин Андрієць, Олександр Самойленко (з ліва на право)


Фото: Валентин Андрієць, Олександр Самойленко (з ліва на право)

Джерело: Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2023-12-20 16:10:02