Місто і регіон

Ніжинський “кубик” мало не за мільйон – ПравдаТУТ Ніжин

ТОП-темою 52 сесії міськради стало питання державної субвенції на соціально-економічний розвиток Ніжина. Як ми вже писали раніше, претензії в депутатів – якраз не до субвенції, а до її розподілу (кому та на які потреби направляються мільйонні кошти). Із перервами, тривалими обговореннями прийняли той розподіл субвенції, який виписаний в Постанові Кабміну, тобто ніяких змін. І вже приголомшливим продовженням теми стало прозріння депутатів міськради, коли в соціальних мережах з’явилася інформація про закупівлю арт-об’єкту, вартістю майже в 1 млн. грн. Цю закупівлю виставило Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міськради через майданчик “Prozorro”.

І аукціон уже відбувся 20 лютого, і нині визначаються з його переможцем (пропонована сума в майже 741 тис. грн), але депутати так і не знайшли відповіді, хто є ідейним натхненником такого недешевого придбання. Обурення, запитання, демонстрація малюнків на власних телефонах. Виходить якась цікава дивина: на життєво необхідні моменти – дороги, прибирання, освітлення, заробітні плати, ліки, гуманне поводження з безпритульними тваринами – коштів у міському бюджеті нема. Саме УЖКГ та Б постійно жаліється на брак коштів (навіть видалення аварійних дерев нещодавно віддали приватній структурі, зимове прибирання – не по всьому місту, бо нема грошей). І в цей момент готуються документи та оголошується тендерна закупівля.

У народі кажуть: “Якщо щось робиться, то це комусь дуже треба”. Для УЖКГ та Б і тих осіб, які і замовляли, і погоджували такий об’єкт, судячи з усього, це дуже необхідно. Усе інше – речі другорядні. Так що радіємо, громадо: у тебе нема інших життєво необхідних питань, ніж прикрасити площу міста світлодіодним “кубиком”, на якому красуватиметься до болю знайомий лозунг “Творимо майбутнє Ніжина разом”. Щоб усі ми бачили цей лозунг, на нього витратять кошти з субвенції державного бюджету на соціально-економічний розвиток нашого міста.

Інсталяція, висотою в  1995 мм та шириною в 2120 мм, виготовлена з нержавіючої сталі, товщиною 3 мм. Вкрита перламутровою фарбою з лаком, колір – золотий. На кожній стороні буде нанесений візерунок. Сам багатогранник встановлюватиметься на постамент – залізобетонну плиту, обшиту листом із нержавіючої сталі (товщина 3 мм).


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua