Ніжинські волейболістки влаштували фінальну битву та забрали “золото” і “срібло” турніру у Бобровиці
![](https://nizhyn.in.ua/wp-content/uploads/2025/02/fwpoa6pbGBxdJar9oSwprwsHiyXGmX-metaOTg3NjU0MzIucG5n--780x470.png)
08 лютого, у переддень міжнародного Дня народження волейболу, у Бобровиці відбувся турнір «Зимова королева волейболу 2025» серед дівчат до 18 років, у якому, крім команд з Бобровиці, Носівки та Козельця, взяли участь дві команди дівчат з Ніжина: U14 та U17.
Про це йдеться на сторінці Facebook Начальника відділу фізичної культури та спорту Ніжина Павла Глушка.
Кожна з наших команд зіграла по три гри й, здобувши перемогу в кожній з них, вийшли до фіналу, де й зустрілися у вирішальній грі! Фінальна сутичка виявилася напруженою і складною, адже обидві команди були сильними й налаштованими на перемогу, але врешті-решт переміг досвід і переможцями турніру стала старша команда дівчат U17, а молодша команда стала срібним призером!
Третє місце у змаганнях посіла команда Бобровицької ДЮСШ. Кращими гравчинями турніру визнали Каріну Цинковську, Дарʼю Сурмачевську та Вероніку Коновал.
Фото: Змагання з волейболу в Бобровиці. Джерело: Павло Глушко/Facebook
Велика вдячність нашим захисникам за новий день і всі можливості, які ми маємо!
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Нагадаємо, що у Чернігові 07-08 лютого відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ISKA. Ніжин традиційно представляла команда “Fight Club 2021” — вихованці Максима Татаренка. Які місця посіли наші хлопці, як тренер оцінив виступи спортсменів та про плани на майбутнє — читайте у матеріалі MYNIZHYN.
Viber
Youtube
Джерело: mynizhyn.com
2025-02-10 10:31:15