Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинські прибиральники вулиць – справжні патріоти міста!

111

Якісне, швидке та вчасне прибирання міста від різного роду сміття протягом всього року, а також зимовий цикл прибирання –  є одними з головних факторів чистого та охайного вигляду сучасного Ніжина. Для забезпечення такого прибирання у комунальному підприємстві «Виробниче управління комунального господарства» для цих цілей є спеціально створений цех прибиральників міста.

Прибиральник вулиць або іншими словами двірник — необхідна і незамінна професія у справі підтримання чистоти і порядку на вулицях будь-якого населеного пункту. До обов’язків прибиральників у літній час входить прибирання території від сміття, в тому числі й майданчиків в місцях встановлення контейнерів для збору побутових відходів, видалення забруднення з тротуарів і проїжджої частини; у зимовий час весь спектр циклу зимового прибирання міста

У літню спеку, під дощем, на сильному вітрі саме прибиральники міста Ніжина виконують очищення міста від сміття, в тому числі й майданчиків в місцях встановлення контейнерів для збору побутових відходів, видаляють забруднення з тротуарів і проїжджої частини.

При сильному морозі, хуртовинах, заметілі прибиральники виконують очищення від снігу і намерзлого льоду поверхні тротуарів, пішохідних переходів, а у випадку ожеледі і слизькості –  обробляють посипковими матеріалами тротуари, пішохідні доріжки, вулиці, згрібають і відкидають снігову масу з проїзної частини міста.

Кожного дня, з 6-ї ранку наші шановні прибиральники виконують складну, відповідальну й небезпечну роботу, особливо враховуючи ситуацію з пандемією коронавірусу COVID-19.

Шановні мешканці! Щиро запрошуємо безпосередньо долучитись до такого важливого процесу як прибирання міста, зробити його чистим, красивим та охайним,  комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» з великою радістю прийме на роботу всіх бажаючих на посаду прибиральника вулиць міста з гідною зарплатою та повним соцпакетом.

З питань працевлаштування звертатись до відділу кадрів КП «ВУКГ» за адресою: м. Ніжин, вул.  Чернігівська, 128.

Ми працюємо для Вас!

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Unenizh.org.ua
2021-02-05 13:48:03