Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ніжинські поліцейські провели для школярів екскурсію районним відділом поліції

  • Ніжинські поліцейські провели для школярів екскурсію районним відділом поліції (Фото)
  • Ніжинські поліцейські провели для школярів екскурсію районним відділом поліції (Фото)
  • Ніжинські поліцейські провели для школярів екскурсію районним відділом поліції (Фото)

Правоохоронці розповіли півсотні старшокласників про роботу різноманітних підрозділів поліції Ніжинщини та познайомили школярів з поліцейськими спеціальностями.

Днями до Ніжинського районного відділу поліції завітали 50 учнів ніжинської школи №10. Співробітники ювенальної превенції та сектору кадрового забезпечення провели для них ознайомчу та профорієнтаційну екскурсії.

Під час екскурсії діти дізналися про повсякденну роботу оперативників, слідчих, криміналістів та представників інших поліцейських спеціальностей. Старшокласники на власні очі побачили будні поліції зсередини. Вони дізналися, якою зброєю користуються поліцейські під час виконання завдань та під час несення служби, на якій техніці виїжджають на чергування та виклики тощо. Охочі могли посидіти за кермом службових автомобілів, приміряти бронежилети чи захисні шоломи.

Школярі дізналися, як вступити до вищих навчальних закладів системи МВС, щоб у майбутньому стати поліцейськими. У свою чергу, старшокласники цікавилися умовами навчання у Національній академії внутрішніх справ України, а також перевагами роботи в поліції.

На завершення екскурсії на школярів чекали солодкі подарунки від ніжинської поліції.

поліції Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

06.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова