Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинські підприємці просять дозволити працювати непродовольчим ринкам

У середу, 28 квітня, до міського голови Олександра Кодоли звернулися більше трьохсот ніжинських підприємців з проханням дозволити працювати непродовольчим ринкам, що здійснюють торгівлю на відкритому повітрі.

Підприємці скаржились, що поліція жорстко контролює їхню діяльність, а закриття ринків, що працюють на відкритому повітрі, не сприяє зниженню небезпеки інфікування відвідувачів, лише створює проблеми для громадян міста.

Читати також: Цього тижня Чернігівщина може вийти з “червоної зони”

«Я своїм рішенням не можу скасувати постанову Кабінету Міністрів. Але ми можемо з вами домовитись як усім нам жити далі, поки ми в «червоній зоні». Кабінет Міністрів зобов’язав поліцію контролювати усіх нас, усе місто, щодо дотримання карантинних вимог. Але ми розуміємо, що вам потрібно заробляти собі на життя. На сьогодні у нас немає законних підстав дозволити роботу непродовольчих ринків. Тому, будемо шукати компромісні рішення», – наголосив міський голова Олександр Кодола.

Олександр Кодола звернувся до національної поліції з проханням лояльніше відноситись до підприємців. А підприємців закликав не порушувати законних вимог. 

«Міста не вводять зонування і відповідні обмеження до них, це питання до Кабміну і Міністерства охорони здоров’я. Кілька днів нині йде скорочення хворих в лікарнях. Якщо така тенденція триватиме – обов‘язково будуть послаблення карантину. Очікуємо на завтрашнє рішення державної комісії», – зауважив Олександр Кодола. 

Джерело: Ніжинрада

Джерело: mynizhyn.com
2021-04-28 12:52:03