Місто і регіон

Ніжинські лісівники провели конкурс “Не рубай ялинку” – ПравдаТУТ Ніжин

Понад 60 дітей з чотирьох районів Чернігівщини взяли участь у конкурсі малюнку «Не рубай ялинку, красуню лісову». Конкурс оголосили ніжинські лісівники ще на початку листопада. І ось – підбиття підсумків та нагородження переможців.

Про це інформує ДП”Ніжинське лісове господарство”

Участь у конкурсі змогли взяти школярі 5-9 класів. Для цього треба було намалювати тематичний малюнок та надіслати його на адресу Ніжинського лісового господарства. Журі відібрало найкращі роботи, втім не змогло не відзначити всіх учасників акції. Дітей запросили до Ніжина і в приміщенні кінотеатру «Космос» організували для них справжнє свято.

«Всі малюнки дітей заслуговують на увагу, тому ми просто таки не змогли обійти увагою дітей, які виявили бажання розкрити власне бачення теми лісу. Ми цінуємо кожну роботу, адже насправді важливо, щоб діти розуміли роль лісівників у збереженні та відтворенні лісів»,- зазначив директор ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець.

Учні зі шкіл Бобровицького, Носівського, Куликівського та Ніжинського районів отримали цікаві подарунки. Переможці – грамоти та цінні призи.

Відзначили ніжинські лісівники і навчальні заклади, які найбільш активно долучилися до конкурсу.

“Найкращі художні роботи будуть висіти на почесному місці в приміщенні головного офісу підприємства”,- запевнив директор господарства Юрій Болоховець.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua