Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ніжинські депутати виступили проти ліквідації військової частини

Ніжинські депутати виступили проти ліквідації військової частини

Вчора, 30 вересня, у на сесії Ніжинської міської ради депутати одноголосно підтримали звернення до президента України, голови Ради нацбезпеки та оборони, голови комітету з нацбезпеки, голів ОДА та облради, нардепа за 209-м округом.

Вимагають призупинити всі дії, пов’язані з ліквідацією, повернути військову частину в підпорядкування Головного управління майна та ресурсів Міноборони, сприяти подальшому розвитку частини.

Військова частина є базою зберігання, ремонту та модернізації зброї і техніки, яка перебуває на озброєнні ЗСУ. Працюють у ній понад 230 людей.

Як розповідають працівниці військової частини А4558 у Ніжині, усі вони проти її ліквідації.

«Ми виконуємо повністю всі роботи з озброєння. Наша техніка воює в АТО, у зоні бойових дій. У нас її забирають одразу ж. Вона навіть не стоїть у нас. Ми її ремонтуємо, приїжджають і забирають у нас військові», – каже Тетяна Різка.

Як говорить працівниця Наталія Дегтяренко, їхню частину не один раз хотіли закрити.

«Коли настав 14-й рік, нас тоді вже практично почали скорочувати, але ми виявились потрібні для армії, ми залишки свої віддавали для оборони. Зараз, коли ми стали на ноги, коли ми стали оновлювати техніку… Не знаю, в чому суть і кому це в голову прийшло», – зазначила вона.

Також своє обурення висловили депутати Ніжинської міськради.

«Не забувайте, що ми прикордонна область і з боку Росії ми знаходимось найближче. Перед Києвом ми перші, хто відчує будь-які наступи з боку Російської федерації», – сказав депутат міської ради Андрій Гомоляко.

«Оці наміри – це дно вищого керівництва, якому, на превеликий жаль, нація довірила в цей складний час керування державою», – висловився депутат міськради Ігор Шалай.

Мова про перенесення стратегічних військових об’єктів углиб країни йде не перший рік. Це необхідність, яку рано чи пізно треба реалізовувати, каже військовий експерт Михайло Жирохов.

«Тому що усі ці об’єкти знаходяться в радіусі ураження російської або білоруської (це одне й те саме) армій у випадку великої війни. Тобто, ураження не лише авіаційне або ракетне, але й ураження навіть артилерійської зброї», – сказав Михайло Жирохов.

За словами Жирохова, на обороноздатність області ліквідація військової частини у Ніжині не вплине.

Нагадаємо, що нещодавно працівники військової частини А4558, звернулись до міської влади з проханням не допустити її розформування.

Занепокоєння трудового колективу виникло після надходження витягу з спільної директиви Міністерства Оборони України та Головнокомандувача ЗСУ, директиви командувача Сил логістики ЗСУ, щодо ліквідації (розформування) військової частини А4558, йдеться у листі голови профспілки військової частини Наталії Яценко.

Джерело – Суспільне.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.10.2020