Місто і регіон

Ніжинська поліція затримала чоловіка, який пограбував таксиста

Ніжинська поліція затримала чоловіка, який пограбував таксиста10 лютого 2018 року близько дев’ятої вечора до Ніжинського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у с. Хвилівка невідомий пограбував таксиста та намагається втекти.

На місце події негайно виїхав наряд сектору реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група. При спілкуванні з потерпілим виявилося, що він на автомобілі служби таксі привіз клієнтів до с. Хвилівка, а коли
попросив заплатити за поїздку, один з чоловіків схопив його мобільний телефон та зірвав відео реєстратор і втік.

Однак далеко відбігти йому не вдалося. Завдяки злагодженим та оперативним діям чергового наряду поліції, грабіжника затримано того ж вечора та поміщено до ізолятору тимчасового тримання. Виявилося, що 29-
річний чоловік вже тривалий час розшукується поліцією кількох областей за вчинення ряду корисливих злочинів. У слідства є достатні підстави вважати, що злочини він вчиняв і на території м. Ніжина.

Мобільний телефон і навігатор вилучено. Тепер це речові докази у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж вчиненений повторно), за що чоловіку загрожує від чотирьох до шести років за гратами.

Джерело: Уездные новости
12.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи