Місто і регіон

Ніжинська молодь зібралася на посиденьки. Фото – ПравдаТУТ Ніжин

Уже завтра 52 сесія міської ради збирається затвердити створення Молодіжної ради – консультативного дорадчого органу при Ніжинській міській раді. Новостворений орган обіцяє стати своєрідним містком між владою та активною молоддю, генерувати нові, “свіжі” ідеї задля успішної молодіжної політики в місті. Напередодні прийняття важливого ріження ніжинська молодь зібрала місцевих очільників на молодіжно-депутатські посиденьки. Пили чай та говорили про важливе.

Зустріч проходила в невимушеній, неформальній атмосфері. На посиденьки запросили депутатів міської та обласної ради.

“Процес утворення Молодіжної ради був досить тривалий. Майже півтора року діяла ініціативна група з її створення, яка опрацьовувала досвід роботи подібних дорадчих органів та розробляла власне Положення. Пишаємося тим, що його ми почали розробляти задовго до створення Типового Положення, затвердженого Кабміном. Ми плануємо об’єднати не лише учнівську й студентську молодь, а й долучити до роботи представників молодіжних громадських організацій, усі верстви молоді, віком до 35 років “, – розповідають координатори створення Молодіжної ради Анжела Тимченко та Катерина Шекера.

Молодіжна рада зокрема братиме участь у розробці проектів рішень Ніжинської міської ради та її виконавчого комітету, готуватиме інформаційні й аналітичні матеріали, вестиме моніторинг виконання міських програм, що стосуються молодіжної політики, відстоюватиме молодіжні інтереси, координуватиме роботу молодіжних організацій та проводитиме просвітницьку роботу.

“Жодних молодіжних питань без молоді не вирішуватиметься”, – запевняє ініціативна група зі створення Молодіжної ради.

Разом зі створенням Молодіжної ради сесія міськради має затвердити Положення про Молодіжну раду.

“Це повинен бути активний, незалежний та впевнений у собі дорадчий орган. Він має бути дієвим та не підпадати під чий-небудь вплив. Водночас постійно комунікувати з органами місцевого самоврядування”, – висловлює надію секретар міської ради Валерій Салогуб.

Фото Ігоря ВОЛОСЯНКІНА

 


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua