Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинська лікарня отримала ангіограф вартістю понад 30 мільйонів гривень

Ніжинська центральна міська лікарня отримала ангіограф вартістю понад 30 мільйонів гривень. Це передовий медичний прилад, який відкриває нові можливості для діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.

Повідомляє КНП Ніжинська центральна міська лікарня 

Ангіограф придбаний Міністерством охорони здоров’я коштом Світового банку в рамках проєкту «Покращення охорони здоров’я на користь людей». Цей прилад є важливим етапом у модернізації лікарні та забезпеченні її сучасним обладнанням.
Роботи з облаштування відповідного приміщення, де буде розміщено ангіограф, вже в розпалі.
Контроль за ходом будівництва здійснюється з боку керівництва міської лікарні, міської ради та Міністерства охорони здоров’я.
Це означає, що незабаром у Ніжині будуть доступні малоінвазивні операції на судинах серця, шиї, голови, кінцівках, а також лікування патології різних аритмій. Це величезний крок вперед у наданні високотехнологічної медичної допомоги в регіоні.

Донедавна відсутність відповідного обладнання у медичному закладі ускладнювала лікування серцево-судинних захворювань. Пацієнтів доводилося направляти на лікування до обласної лікарні, що часто затримувало початок лікувальних заходів.
Отже, запуск ангіографа в Ніжинській міській лікарні відкриває нові можливості для лікарів та пацієнтів, забезпечуючи доступ до сучасних методів діагностики та лікування серцево-судинних захворювань безпосередньо в Ніжині.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-03-21 12:12:15