Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинка Інна Зубок розписує гільзи для продажу: кошти йдуть на допомогу ЗСУ

Ніжинська майстриня Інна Зубок за пропозицією американського волонтера українського походження Леоніда Придатка почала розписувати гільзи від снарядів. Далі вони йдуть на продаж, а кошти — на допомогу ЗСУ. Детальніше про це читайте далі.

Як правило, після написання статей ми намагаємося і далі підтримувати зв’язок з героями наших публікацій. Нещодавно ми розповіли про неймовірно талановиту ніжинську художницю, яка не тільки пише чудові картини, а й ліпить не менш чудові барельєфи, Інну Зубок, — пише Nizhyn Post.

Приблизно за рік до публікації нашої статті в соцмережі майстриню знайшов американський волонтер українського походження Леонід Придатко (Lenny Pridatko). Разом з командою однодумців він щиро допомагає Україні. Зокрема, нашим захисникам, а нещодавно пан Леонід запропонував ніжинській художниці (як з’ясувалося, нашу статтю він прочитав) спробувати себе в іншому амплуа — розписувати гільзи від снарядів. Виконання вільне. Кошти, отримані від продажу робіт, йтимуть на допомогу українським військовим.

Організаційними питаннями займається пан Леонід з командою.

“Оскільки я вже писала архітектуру і працювала з аквареллю, то й сюжети обрала відповідні – пам’ятки країн. В першу чергу – Україна, Київ. Поки що взяла у роботу 10 гільз. Половина вже готові. Якщо ви зайдете на сторінку волонтерської організації пана Леоніда в інстаграмі, то побачите роботи різних художників, які пишуть у різних стилях. Є там і розписані гільзи з різноманітними сюжетами. До слова, після публікації статті у Nizhyn Post пан Леонід придбав собі книгу “Легенди Ніжина”. Він ще випускає книги про навчальні заклади США. Зробив мені кілька замовлень. Я вже намалювала Масачусетський технологічний університет, коледж Святої Марії, ще деякі заклади. Далі буде… Дуже приємно усвідомлювати себе частинкою міжнародної волонтерської команди, яка допомогає нашим захисникам. Щиро дякую пану Леоніду за надану можливість!”, — зазначила Інна Зубок.

Своєю чергою, ми теж дуже раді, що наша робота дає позитивні плоди.

Автор: журналіст Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото надано Інною Зубок

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, юна волонтерка з Ніжина Діана Насібова зібрала понад два мільйони гривень для ЗСУ.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-07-11 12:04:02