Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжинців закликають до раціонального споживання електроенергії

Через пошкодження енергетичної інфраструктури у країні виник дефіцит потужності електроенергії. Тому українців просять її заощаджувати. Особливо — у пікові години. До максимальної економії електроенергії закликав жителів громади і Ніжинський міський голова Олександр Кодола під час розширеної наради, яка відбулася сьогодні, 21 травня. Зокрема, це стосується прибудинкових територій і під’їздів, бо вуличне освітлення вимкнули раніше, — пише Nizhyn Post.


Фото: Олександр Кодола. Джерело: Ніжинська міська рада

“Це своєрідний іспит, який ми маємо скласти РАЗОМ. Ми не повинні забувати, що живемо і працюємо в умовах війни”, — зазначив міський голова.

Директор комунального підприємства “Служба Єдиного Замовника” Владислав Корман підтримав очільника міста: “Дійсно, треба економити, але подекуди яскраво горить світло. Прошу комісію з питань надзвичайних ситуацій розглянути дане питання, з тим, щоб ми як управляюча компанія мали право відключати світло на прибудинкових територіях і у під’їздах”.


Фото: Владислав Корман. Джерело: Nizhyn Post

Кілька слів з цього приводу додала і начальник відділу з благоустрою Ніжинської міської ради Наталія Бойко: “Освітлення у Ніжині — це комплексна проблема. Сьогодні ми закликаємо жителів громади до економії електроенергії, але й правоохоронні органи повинні посилити роботу у даному напрямку. Справа у тому, що деякі ніжинці, особливо молодь, не дотримуються комендантської години. Відповідно, вимагають, щоб було світло на прибудинкових територіях та під’їздах у темну пору доби”.


Фото: Наталія Бойко. Джерело: Sknews

Очільник міста надав відповідні доручення начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, дитячий санаторій “Пролісок” на Ніжинщиі припинив свою роботу. Дане рішення ухвалили депутати обласної ради під час сесії 16 травня.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-21 15:52:02