Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Ніжинці ділилися мріями про майбутнє

Ніжинці ділилися мріями про майбутнє

У суботу та неділю у Ніжині відбувся флешмоб “Розквітне Ніжин – розквітне Україна”. Ініціював захід місцевий осередок партії “ЗА МАЙБУТНЄ”. Організатори дали змогу ніжинцям в оригінальний спосіб поділитися своїми мріями про майбутнє міста і сфотографуватися біля чудової квіткової фототозони.

Біля офісу партії на вул. Шевченка розмістили яскраву фотозону з хризантем патріотичних синіх і жовтих кольорів. Поряд розташували банер для побажань та пропозицій містян – яким вони хочуть бачити майбутній Ніжин?

Ніжинці ділилися мріями про майбутнє

Ніжинці радо фотографувалися на фоні квіткової краси, бо подібної локації у місті ще не було. Також записували побажання рідному місту.

Ніжинці ділилися мріями про майбутнє

“Наша мета – красивий, квітучий Ніжин, такий, як ці патріотичні квіти, які сьогодні радують і надихають ніжинців. Упевнений для квітучого майбутнього у Ніжина є всі можливості та ресурси. Ми хочемо чути громаду! Тому запропонували містянам поділитися думками, яким вони бачать майбутнє Ніжина. Всі побажання, бачення і поради наша команда неодмінно використає у роботі на користь громади”, – зазначив Олександр Кодола, очільник обласної організації партії “ЗА МАЙБУТНЄ”.

Повз локацій заходу пройти було непросто. Настрою містянам у вихідний день, окрім барв, додавала ще й гарна музика і тепло спілкування. Зупинялися зробити фото і залишити послання в майбутнє на полотні люди різних поколінь. У кожного було що сказати.

Ніжинці ділилися мріями про майбутнє Ніжинці ділилися мріями про майбутнє Ніжинці ділилися мріями про майбутнє

“Кольори чіпляють, яскраво, красиво, приємні емоції, – ділиться враженнями про флешмоб Анастасія Колесник. – Коли побачила фотозону, одразу захотіла сфотографуватись. Така прикраса для міста. А я Ніжин люблю. Тут закінчила університет і залишилася жити, бо я не місцева. На жаль, у Ніжині доволі важко працевлаштуватись особливо молодій людині. Хотілося б, аби ця проблема вирішилася”.

“Підійшли і зразу настрій хороший, – каже місцева жителька Анжеліка Ляшенко. Жінка зробила фото і залишила коментар на банері про майбутнє Ніжина. – У нашому місті давно не вирішується питання притулку для безпритульних тварин. Він украй необхідний. Нічийні коти, собаки майже всюди, страждають. Я тварин люблю, тому вболіваю за створення такого закладу у Ніжині.

“Добрий захід для дозвілля, він також як рупор громади, – говорить ніжинець Руслан. – Хочу, щоб Ніжин і вся Україна квітнули, як ця фотозона.

Пенсіонерка Тетяна Логінова їхала у справах та зупинила велосипед біля локацій флешмобу “Розквітне Ніжин – розквітне Україна”.

“Приємна акція, око радіє, – не приховує емоцій жінка. – Хочу, аби у Ніжині вирішилося питання транспорту. Ходив справно. Я сама з віддаленого мікрорайону. Мені ця проблема знайома. Написала побажання, щоб міська влада і пенсіонерів не забувала, поважала, сприяла вирішенню їх питань. Щиро зичу, щоб Ніжин розвивався і рухався лише вперед”.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

07.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова