Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжин відвідав художник, керівник БО “БФ “Добре серце Київ” Геннадій Гутцарт

Днями до Ніжинської хореографічної школи завітав Геннадій Гутгарц — керівник Благодійної організації “Благодійний Фонд “Добре серце Київ”, художник, організатор виставкового проєкту мультимедійних офортів з доповненою реальністю «Літери, якими створений світ», що зараз експонується у відділі Художній музей НКМ ім. І. Спаського.

Про це повідомляє Ніжинська хореографічна школа.

Почесного гостя радо зустрів Народний музей українського старовинного костюму та побуту Ніжинської хореографічної школи і його завідувач, заслужений працівник культури України Леонід Шаган. Культурно-мистецька зустріч пройшла у невимушеній творчій атмосфері: екскурсія, обмін досвідом та враженнями, перегляд Великодної експозиції (роботи учнів школи – учасників щорічного традиційного фестивалю “Великодні Фестини 2024”) …

На згадку — свілини та теплі слова від почесного гостя: “Щиро дякую Леоніду Костянтиновичу Шагану за чудову експозицію і екскурсію. Прекрасно, що у потужному навчальному закладі є музей такого рівня. Перемоги і перемог!!!” /Г.Гутгарц, керівник БО “БФ “Добре серце Київ”, художник, 2 травня 2024 року.

Далі тепла творча зустріч продовжилася у відділі Художній музей НКМ ім. І. Спаського: і тепер вже завідувачу Народного музею українського старовинного костюму та побуту Ніжинської хореографічної школи Леоніду Шагану випала нагода прослухати екскурсію з вуст Геннадія Гутгарца — організатора виставкового проєкту «Літери, якими створений світ», товариша художників Сергія Бунькова та Тенно Пент Соостера, які проживають в Ізраїлі. Вражаючий виставковий проєкт!!! Для тих, кому цікаво — ви ще встигнете його відвідати!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 6 травня у Ніжині в одному зі скверів відбувся благодійний концерт, у якому взяли участь працівники культури міста. Як це було — переглядайте у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-05-07 13:18:40