Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжин відвідали туроператори внутрішнього туризму України


14 жовтня Ніжин відвідали туроператори внутрішнього туризму України. Промоційний тур проводився  за сприяння Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА спільно з обласним туристично-інформаційним центром,  управлінням культури і туризму Ніжинської міської ради. 


Про це повідомляє у Facebook  Тетяна Бассак.

В програму включено відвідування  музейного комплексу університету, музею рідкісної книги, оглядова екскурсія містом, ознайомлення з новоствореним музеєм Ю.Лисянського.   

“Дякуємо ректорові Ніжинського університету Самойленку О.Г за підтримку запланованого заходу та відвідування учасниками  музеїв закладу. 
  
Парубець Г.С.(завідувачка музейним комплексом університету), Потапенку  М.В. ( доцент університету), Морозову О.С. (директор музею рідкісної книги університету та музею Ю.Лисянського ), Дудченку Г.М. (директор Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського)  за фаховість, цікаві розповіді  під час проведення екскурсій та ті враження, що залишилися в учасників промоційного туру. 

Гостями міста також відмічено важливість встановлення в місті табличок з  QR   кодами на пам’ятках культурної спадщини (архітектура, історія, археологія, монументальне мистецтво, втрачені пам’ятки, встановлено 140 табличок (двомовна інформація -українською, англійською) , ще 26 -замовлено” – пише Тетяна Бассак.
  
туризм, Ніжин, туроператори

туризм, Ніжин, туроператори

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-10-15 16:22:03