Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ніжин виділить півмільйона гривень на купівлю житла для медиків. Додатково

Ніжин виділить півмільйона гривень на купівлю житла для медиків. Додатково

Ніжинська міська рада віднайшла у резервному фонді додаткові 550 тисяч гривень для придбання квартир медикам.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном розповів генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» Олександр Костирко.

«15 березня ми звернулися з листом до мерії, де просили придбати житло для наших лікарів. У переліку – понад 10 чоловік (анестезіолог, реаніматологи тощо). Торік за спеціальною міською програмою було придбано одну квартиру за 400 тисяч гривень. До грошей, що залишилися, а це десь півмільйона, нині депутати виділили ще стільки ж додатково. Сподіваємося, що усієї суми вистачить на купівлю трьох однокімнатних квартир», – зауважив Костирко.

Інформацію підтвердив міський голова Ніжина Олександр Кодола.

«Так, нині ми маємо мільйон гривень на житло для медиків, яке хочемо придбати на вторинному ринку нерухомості. Скільки буде квартир, їхня вартість – усе це визначатиметься за результатами закупівлі. Оголошення про неї вже розміщено на сайті міської ради та у соцмережах. Усім громадянам, які бажають продати власну квартиру на цих торгах, слід звертатися до відділу квартирного обліку та приватизації житла міської ради за телефоном (04631) 7-15-00. Пощастить тим, хто запропонує найнижчу ціну», – підкреслив ніжинський мер.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
01.04.2021