Місто і регіон

Ніжин у другому етапі грантової програми “DOBRE”

11 серпня відбувся 2 етап відбору ОТГ у рамках програми «DOBRE». До відбору запрошувалися громади, що вже завершили процес добровільного об’єднання. Перший етап включав оцінювання поданих громадами заявок. Відбіркова комісія визначила список громад, яких запросили до другого етапу. До даного списку увійшла Ніжинська міська ОТГ.

Метою програми є підтримка новостворених ОТГ у процесі децентралізації. Допомога надається для того, щоб громади краще справлялися з викликами, які вони мають в процесі отримання нових повноважень. Цьогорічний бюджет програми складає 67 млн. доларів. Кошти будуть виділятися на стратегічне планування рішень у сфері соціального, економічного розвитку, покращення якості надання комунальних послуг та на реалізацію проектів у цих сферах. 

Для визначення зацікавленості у реалізації програми представники програми DOBRE провели онлайн-співбесіду з міським головою Анатолієм Лінником, керівниками структурних підрозділів, представниками бізнесу, молоді та громадськості. 

Задля перемоги у відборі Ніжинська ОТГ має провести соціологічне опитування на предмет змін, які необхідно провести у громаді. Запрошуємо долучитися усіх бажаючих до його проведення. 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко
за інформацією сектору інвестиційної діяльності

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: http://nizhynrada.gov.ua/
2020-08-12 09:39:06