Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ніжин приєднався до міжнародного проєкту з протидії домашньому насильству

Ніжин приєднався до міжнародного проєкту з протидії домашньому насильству

У Ніжині одна з лавок парку ім. Шевченка була пофарбована в яскравий червоний колір та зібрала навколо себе волонтерську спільноту, представників соціальних служб та активістів міста.
Варто зазначити, що лавка доволі сильно вирізняється серед загального вигляду центрального парку. Що ж означає ця акція і до чого привертає увагу?
Ідея такої ініціативи пов’язана із запобіганням насильству проти жінок, аби ті, які страждають від насильства, могли дізнатися, куди їм звернутися за допомогою, а також привернути увагу суспільства до проблеми
Акція «Червона лавка» організована в межах заходів “16 днів активізму проти насильства” в Ніжинській громаді!
На жаль, ця проблема актуальна для Ніжина, і не варто соромитися звертатися за допомогою
Нагадуємо: у випадку насильства звертатися за телефонами: 102 Поліція, 096 145 95 48 Мобільна бригада м. Ніжин, 0 (98) 440 05 01 простір “Вільна”, гарячі лінії UNFPA 116 123 або 0 800 500 335.
Зробимо разом наше місто та громади Ніжинського району вільними від насильства!
До заходу долучилися представниці простору для жінок та дівчат “Вільна”, відділу у справах сім’ї та молоді, мобільні бригади Ніжина та Ніжинського району, Управління соціального захисту, Ніжинського територіального центру соціального обслуговування, Ніжинського міського молодіжного центру, Ніжинського міського центру соціальних служб, Служби у справах дітей, представники ювенальної превенції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області, депутатки, волонтерки, відвідувачки “Вільної”!
Ініціатива реалізується завдяки Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine USAID Інноваційні соціальні рішення

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Ніжин приєднався до міжнародного проєкту з протидії домашньому насильству

Джерело: nizhynrada.gov.ua
2023-11-30 19:54:05