Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ніщо не змусить адміністрацію Байдена припинити підтримувати Україну – Держдеп

Представник Держдепартаменту США Нед Прайс у відповідь на заяву представників Росії про те, що РФ офіційно протестує проти надання американцями зброї Україні для захисту від російської агресії, заявив, що “ніщо не може відмовити” адміністрацію президента Джо Байдена від продовження підтримки України.

– Росіяни говорили дещо приватно, дещо говорили публічно; але ніщо не зможе відмовити нас від стратегії, яку ми розпочали, – сказав Прайс у коментарі CNN.

Він додав, що якщо заява Кремля полягає в тому, що США та партнери по всьому світу надають допомогу в галузі безпеки на мільярди доларів українським партнерам, – це саме те, про що просила Україна, і що вона використовує в галузі безпеки “з надзвичайним “ефектом” для відображення російської агресії.

Прайс зазначив, що Кремль “не повинен дивуватися” підтримці України Америкою з огляду на те, що адміністрація Байдена почала підтримувати український народ ще до початку російського вторгнення.

Нагадаємо, перший рейс із США з новою допомогою Україні у розмірі 800 мільйонів доларів, про яку Байден оголосив цього тижня, має прибути до регіону найближчими 24 годинами.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-16 01:18:33

Магазин Автозапчастин м.Ніжин