Україна і світ

Німеччина не підтримала наміру США запровадити санкції проти компаній, пов’язаних із “Північним потоком”-2

Міністерство економіки Німеччини взяло до відома загрозу запровадження санкцій США щодо проекту газопроводу “Північний потік”-2

Джерело: 112.ua

Німеччина не підтримала наміру США запровадити санкції проти компаній, пов'язаних із "Північним потоком"-2

Уряд Німеччини не підтримав намір США запровадити санкції проти компаній, причетних до будівництва газопроводу “Північний потік”-2 по дну Балтійського моря. Про це повідомила прес-секретар міністерства економіки Німеччини, передає Reuters.

“Міністерство економіки Німеччини взяло до відома загрозу запровадження санкцій США щодо проекту газопроводу “Північний потік”-2. Берлін відхилив санкції, які мають екстериторіальний ефект”, – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: США зібралися запровадити санкції проти “Північного потоку – 2”

Напередодні, 21 травня, міністр енергетики США Рік Перрі, виступаючи в Києві, оголосив, що законопроект про санкції, що накладає обтяжливі обмеження на компанії, що беруть участь в проекті “Північний потік”-2, буде ухвалений у недалекому майбутньому.

Новини за темою: “Північному потоку – 2” погрожують санкціями: Який законопроект підготували в Сенаті США

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Європейська комісія вже не зможе блокувати будівництво газопроводу “Північний потік – 2”.

Раніше міністр енергетики США Рік Перрі зауважував, що президент Дональд Трамп і його адміністрація рішуче виступають проти реалізації проекту “Північний потік – 2”.

Трубопровід повинен бути готовий до кінця року. Прихильники проекту стверджують, що ця лінія газопроводу необхідна, оскільки видобуток природного газу в Європі до 2035 року значно скоротиться, але попит залишиться майже таким самим. Критики, однак, зазначають, що “Північний потік” – 2 загрожує внутрішнього ринку ЄС. Кілька країн ЄС, а також США виступають проти проекту.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua