Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Німцям запропонували голосувати на вулиці недопалками. Як вам така ініціатива?

Щорічно по всьому світу на вулиці та під ноги викидаються трильйони сигаретних недопалків і наш Ніжин не є виключенням. У попільнички та сміттєві баки, згідно з оцінками експертів, потрапляє лише 20 відсотків такого сміття.

Вони завдають шкоди навколишньому середовищу і засмічують міста. На розкладання синтетичних фільтрів потрібно від 10 до 15 років. Всього лише один викинутий недопалок, варто тільки пройти дощу, забруднює до 60 літрів грунтових вод.У Гамбурзі встановили незвичайні урни для сигаретних недопалків. Вони розташовані на вулицях Moenckebergstrasse і Spitalerstrasse.

У Гамбурзі повз таких урн не повинні проходити курці. Їм пропонують позбавлятися від недопалків без шкоди природі та власному гаманцю. За кинуті на вулиці недопалки в цьому німецькому місті щорічно виписується близько 13 тисяч штрафів – по 55 євро за штуку.Боротьба за чистоту вулицьЯк видно, курці можуть одночасно взяти участь в голосуванні з того чи іншого питання. Наразі – вирішити “Чи є Ельбська філармонія найкрасивішим символом Гамбурга?”. Очевидно, що в голосуванні ця міська пам’ятка безнадійно програє. Чи є можливості для маніпуляцій? Звісно! Кожен бажаючий може підняти викинутий кимось недопалок і вкинути в урну. Збирати недопалки, звичайно, краще в захисних рукавичках, причому не тільки під час пандемії коронавірусної інфекції.

Джерело dw.com

Unenizh.org.ua
2021-03-16 13:28:04