Україна і світ

Німченко: Діючий парламент не дасть Зеленському створити правове поле для реалізації його намірів

Німченко: Діючий парламент не дасть Зеленському створити правове поле для реалізації його намірів

Джерело: 112.ua

Чинний парламент не дасть новообраному президенту Володимиру Зеленському створити правове поле для реалізації його намірів. Про це в кулуарах ВР заявив представник “Опозиційної платформи – За життя” Василь Німченко.

“Я думаю, що цей парламент владу не віддасть. Я маю на увазі не дасть йому можливість створити правове поле для реалізації його намірів щодо формування силових структур, що перебуває в його віданні та повноваження, щодо перегрупування виконавчої влади в частині уряду та інших структур. Коаліція буде цьому тихим сапом перешкоджати”, – сказав він.

Він також додав, що від Зеленського на інавгурації варто чекати чогось оригінального.

“Він (Зеленський, – ред.) ще не зняв маску трикстера. Чи буде там щось? Я думаю, щось оригінальне буде, це не можна виключати. І я навіть думаю в ту сторону, на чаші терезів, що буде якась родзинка. Хтось називає це фішкою, хтось явищем, хтось констатацію певного факту, хто є хто. Це може бути”, – додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на понеділок 20 травня. 

Джерело: www.112.ua